Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje o wynikach naboru

Informacje o wynikach naboru

 W 2021 roku Powiatowu Urząd Pracy w Suwałkach ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Specjalista ds. rozwoju zawodowego/Specjalista ds. rozwoju zawodowego - stażysta.

 

W 2020 roku Powiatowu Urząd Pracy w Suwałkach ogłaszał nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Referent ds. ewidencji i świadczeń, Specjalista ds. programów.

 

W 2019 roku Powiatowu Urząd Pracy w Suwałkach ogłaszał nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Archiwista, Referent ds. ewidencji i świadczeń, Specjalista ds. programów, Posrednik pracy.

 

W 2018 roku Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach ogłaszał nabór na wolne stanowisko: referent w Dziale Finansowo Ksiegowym.

 

W 2017 roku Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach ogłaszał nabór na wolne stanowisko urzędnicze: ds. programów, referenta ds. rejestracji, ds. pośrednictwa pracy, Specjalisty ds. programów - stażysty.

 

W 2016 roku Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach ogłaszał nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Referent ds. ewidencji i świadczeń, Specjalista ds. ewidencji i świadczeń, Pośrednik pracy – stażysta, Pośrednik pracy.

 

W 2013 roku Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach ogłaszał nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. pomocy w aktywnym poszukiwaniu pracy.

 

 

Archiwalne wyniki naboru (z przed 2010 rokiem) znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Suwalskiego.

 

Pliki do pobrania

Liczba wyświetleń: 4716
Rejestr zmian
Autor: Jerzy Biełous
Opublikował(a): Jerzy Biełous (2012-10-18 14:13:17)
Zredagował(a): Jerzy Biełous (2021-08-31 15:49:22)